Lista produktów producenta: Grasshopper

Amerykańska firma Grasshopper od 1958 roku projektuje i wytwarza kosiarki do koszenia dużych powierzchni takich jak parki, ogrody, boiska czy pola golfowe.
Grasshopper jako pierwsza firma wprowadziła do produkcji innowacyjną komercyjną kosiarkę o zerowym promieniu skrętu, oraz jest pomysłodawcą podwójnej, płynnej dźwigni sterowania. Dzięki swoim wynalazkom i solidności są w stanie produkować najszybsze kosiarki trawnikowe na świecie (np prędkość koszenia modelu T620 to nawet 13,7 km/h). Wytrzymała rama kosiarki, sztywny deck i mocny, profesjonalny silnik tworzą z kosiarek Grasshoper prawdziwych pożeraczy trawy, dbając przy tym o estetyczne wykończenie trawnika. Tym samym klienci otrzymują profesjonalną maszynę gotową do pracy przez cały rok, którą oprócz indywidualnego wykorzystywania można także wypożyczać innym lub oferować usługi koszenia.
Grasshoper z siedzibą w USA, dystrybuuje swoje produkty na całym świecie jak i w Polsce i jest zobowiązana do ekologicznego wytwarzania i serwisowania kosiarek dbając o środowisko. Skontaktuj się z dealerem już dziś by zamówić jazdę testową, demonstrację lub porozmawiać o serwisie czy zamówić części zamienne.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów