Maszyny profesjonalne  Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Kosiarki

  Sklep agronarzedzia.pl oferuje profesjonalne maszyny ogrodnicze takie jak kosiarki do zboczy oraz wiele innych, które usprawnią prace na terenach zielonych. W naszych miastach jest coraz więcej miejsc, gdzie można odpocząć, są to skwery, parki, trawniki. Niektóre z nich znajdują się na nierównym podłożu, gdzie występują wzniesienia lub znaczne różnice wysokości. Odpowiednie pielęgnowanie takich przestrzeni przy wykorzystaniu tradycyjnych kosiarek może być bardzo uciążliwe i niewygodne. Dla osób, które interesują profesjonalne kosiarki, przygotowaliśmy szeroki wybór tego rodzaju sprzętu. Są to modele o wysokiej wydajności, w których zastosowano specjalne rozwiązania techniczne pozwalające na wykonywane trudnych prac. Zbudowane są z wytrzymałych materiałów oraz komponentów zapewniających długoletnie działanie bez większych awarii, oraz uszkodzeń. Oferowane przez nas kosiarki do zboczy, są w stanie pracować na pochyłościach nawet do 50 stopni. Sterowane mogą być ręcznie lub zdalnie, co także wpływa na wygodę ich użytkowania. Profesjonalne kosiarki tego rodzaju są w stanie pracować na wilgotnej i śliskiej trawie dzięki gumowym gąsienicom zastępującym tradycyjne koła. Doskonale sprawdzają się na pochyłościach, gdzie dostęp jest trudny lub niebezpieczny, np. na nasypach kolejowych, zboczach zjazdów na autostradach, lub drogach szybkiego ruchu. Podobnie jak tradycyjne kosiarki spalinowe, zostały one wyposażone w regulację mechanizmu koszącego, pozwalającą na wybór długości pozostawionej trawy.

 • Traktorki koszące

  W ofercie naszego sklepu klienci odnajdą szeroki wybór profesjonalnych produktów takich jak traktorki kosiarki oraz innych maszyn przydatnych podczas prac w ogrodach lub na rozległych terenach zielonych. Tego rodzaju pojazdy wykorzystywane są nie tylko przez osoby prywatne, ale także przez firmy zajmujące się zawodowo pielęgnowaniem zieleni. Są to wydajne maszyny o wielu przydatnych funkcjach, wykonane z wytrzymałych materiałów oraz zapewniające komfort użytkowania. Napędzane są silnikami spalinowymi, co pozwala na długą pracę bez konieczności stosowania kabli zasilających. Są to praktyczne urządzenia znacznie skracające czas, jaki jest potrzebny na skoszenie nawet dużego terenu. Kolejnym, pomocnym mini pojazdem ogrodniczym są karczownice, stosowane przez firmy komunalne oraz inne podmioty wykonujące roboty porządkowe na terenach zielonych. Wykorzystywane są one do serwisowania zboczy zjazdów autostradowych oraz karczowania nieużytków. Sprzęt ten wyposażony jest w mocne silniki oraz opony o agresywnym bieżniku co umożliwia pracę w ciężkich warunkach. Maszyny są wykonane z wytrzymałych materiałów zapewniających ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi. Specjalna konstrukcja chroni kierowcę przed ewentualnymi urazami. Maszyny takie posiadają praktyczny napęd na cztery koła, który jest niezastąpiony podczas wykonywania prac w terenie. Do koszenia i karczowania używane są silne i bardzo wydajne ostrza, doskonale radzące sobie z wysoką trawą, gałęziami, a nawet konarami.

 • Traktorki samojezdne

  Profesjonale maszyny, takie jak kosiarki zero skrętne, traktorki samojezdne przeznaczone są do pielęgnacji terenów sportowych, parków, oraz innych powierzchni zielonych. Oferowane w naszym sklepie urządzenia tego typu charakteryzują się dużą wydajnością i wytrzymałością. Znacznie ułatwiają i przyspieszają wykonywanie wielu prac ogrodniczych. Dlatego chętnie kupowane są one przez zakłady komunalne, firmy świadczące tego rodzaju usługi oraz właścicieli rozległych posesji z bogactwem zielni. W kategorii tej znajdują się maszyny, które charakteryzuje zerowy promień skrętu. To nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na jeszcze sprawniejsze, dokładniejsze i wygodniejsze koszenie trawy, bez względu na jej wysokość, czy stopień nachylenia terenu. Specjalistyczne opony, silniki dużej mocy oraz mechanizm tnący o bardzo dużej wydajności sprawiają, iż są to solidne maszyny, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Maszyny typu zeroskręt wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie tradycyjne kosiarki nie mogą dotrzeć lub nie mają wystarczającej mocy. Urządzenia takie napędzane są silnikiem spalinowym, którego cała moc przenoszona jest na tylną oś. Ten rodzaj napędu jest najbardziej skuteczny i pozwala na pracę w trudnych warunkach, gdzie maszyna jest pchana przez koła napędowe. Urządzenia te posiadają wiele opcji, np. umożliwiają regulację wysokości cięcia. Wyposażone są w duże zbiorniki paliwa, co pozwala na długotrwałą pracę bez przerw i przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

 • Ciągniki jednoosiowe
 • Wycinarki do darni
 • Ssawy do liści
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów