Roboty do koszenia trawy Robolinho to inteligentna, automatyczna pielęgnacja trawnika*

Cicho, pewnie i delikatnie, tak pracuje robot do koszenia trawy Robolinho® . Dzięki niemu możesz poświęcić się swojej pasji zamiast spędzać czas na wykonywaniu podstawowego zabiegu pielęgnacyjnego trawnika. Specjalnie opracowane przez AL-KO rozwiązanie podwójnego noża DCS (Double-Cut-System) sprawia iż trawa jest idealnie przycięta, a spadające mikro-źdźbła zasilają glebę jako biologiczny nawóz. Roboty Robolinho® koszą trawnik nie tylko całkowicie automatycznie i bezpiecznie – wyróżniają się także swoją cichą pracą i płynnym poruszaniem się po zakamarkach każdego ogrodu. Roboty AL-KO w niezależnych testach zajmują miejsca na podium, co potwierdza ich wyjątkową jakość.

Funkcje robotów koszących:

- Inteligentna pielęgnacja trawnika - dzięki regularnemu przycinaniu trawa jest zawsze w dobrej kondycji. naturalne nawożenie zapewnia technologia podwójnych noży, dzięki której pokos jest od razu rozdrabniany w obudowie kosiarki i rozsiewany na trawnik. w ten sposób nie ma konieczności usuwania skoszonej trawy.

- Powrót do bazy po naciśnięciu przycisku - przyciskiem „home” można przerwać tryb koszenia w każdej chwili. Po naciśnięciu przycisku robot do koszenia automatycznie wraca do stacji bazowej.

- Niewidoczna granica - kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego.

- Samodzielna praca - przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe.

- Zgrabny profil - silna trakcja w modelach seryjnych – Podgumowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%

- Niezależność od pogody - wbudowany czujnik deszczu pozostawia Tobie wybór: kosić w deszczu lub zrobić przerwę.

- Właściwy rozmiar - regulację wysokości koszenia można ustawić jednym ruchem ręki – szybko i w nieskomplikowany sposób.

- Dojrzała technika - płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho© i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.

- Czyste rozwiązanie - system podwójnego noża do mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.

- Funkcjonalna obsługa - przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.

Dlaczego robot do koszenia trawy AL-KO?

Roboty w pełni automatycznie koszą trawnik o powierzchni nawet do 2000 m2. Dynamiczny kształt i cicha praca, trwałe akumulatory litowo-jonowe. Robot skonstruowany przez niemieckich inżynierów został wyprodukowany w naszym zakładzie produkcyjnym położonym w austriackich górach.

  • I Niepowtarzalna technologia podwójnych noży (DCS) do naturalnego nawożenia gleby
  • I Łatwa obsługa robota przy pomocy elektronicznego wyświetlacza
  • I Przyczepność profilowanych kół zapewnia pracę na stoku nachylonym do 35%
  • I Wbudowane czujniki służą maksymalnemu bezpieczeństwu
  • I Specjalne oprogramowanie gwarantuje wykonanie zadania nawet na trawnikach o skomplikowanym kształcie

Robot do koszenia trawy: nadzwyczaj ciche i efektywne koszenie Zła pogoda, pora obiadowa, trening, słoneczne lub świąteczne dni już nie będą problemem, jeśli chodzi o pielęgnowanie trawnika w twoim ogrodzie. Po pierwsze nasze roboty do koszenia dzięki dużej mocy silnika bezszczotkowego dadzą sobie radę z każdym wyzwaniem. Koła o dobrej przyczepności umożliwiają koszenie nawet na zboczach o pochyleniu do 35%. Po drugie nasze roboty - przy gwarantowanym poziomie 68°dB (A) - pracują wyjątkowo cicho i czy w dzień, czy w nocy nie będą przeszkadzały twoim sąsiadom czy Tobie.

Czas koszenia programujesz sam, dowolnie na przejrzystym panelu obsługi w języku polskim. Na dokładną pracę urządzenia ma wpływ także siedmiostopniowa, bez-narzędziowa regulacja wysokości koszenia. Na granicy obszaru przeznaczonego do koszenia układasz specjalny przewód sygnałowy. Możesz go prowadzić na trawniku, lub max 10 cm pod ziemią. Wykorzystaj do tego specjalne szpilki z naszej oferty.

*tekst dzięki uprzejmości www.al-ko.com/pl