Mocne i ciche kosiarki elektryczne AL-KO - czysta przyjemność koszenia*

Przy pięknej pogodzie chciałbyś jak najmniej czasu poświęcić na pracę w ogrodzie. Dlatego, znajdziesz w naszym asortymencie elektryczne kosiarki, które pomogą Tobie w regularnym koszeniu trawnika. Dzięki niewielkiej emisji hałasu nadają się zwłaszcza w domkach szeregowych. Ponieważ niezbędny jest kabel, zalecamy kosiarki elektryczne do małych i średnich ogrodów. Niewielki ciężar, wygodne obsługiwanie, cichy, nie wymagający konserwacji silnik i doskonałe cięcie trawy wprawi cię w podziw.

Funkcje

- Łatwy transport - wbudowany uchwyt transportowy umożliwia łatwy transport. Ponadto kosz na trawę można łatwo opróżniać, a rękojeść szybko złożyć. W ten sposób przechowywana kosiarka nie zajmuje wiele miejsca.

- Centralna regulacja wysokości koszenia - za pomocą mocnego mechanizmu sprężynowego jednym ruchem ręki można szybko i wygodnie zmieniać wysokość koszenia.

- Na życzenie koszenie z mulczowaniem - wystarczy umieścić klin do mulczowania bez użycia narzędzi i rozsiać na trawniku rozdrobniony pokos jako naturalny nawóz (model 40 E).

- Łatwość regulacji - lekkie koła w rozmiarze XXL nie tylko ostrożnie obchodzą się z trawą – można je także błyskawicznie ustawić na właściwą wysokość dzięki centralnej regulacji wysokości.

- Wszystko pod kontrolą - zintegrowany przedni uchwyt transportowy jest idealny nie tylko do podnoszenia w ogrodzie nad stopniami lub przeszkodami, lecz również niezwykle ułatwia przenoszenie i odstawianie urządzenia.

Zalety

Elektryczne kosiarki do trawy, marki AL-KO są w czołówce pod względem wydajności, ergonomii i bezpieczeństwa. Wykorzystujemy zalety silnika elektrycznego i łączymy je ze sprawdzonymi elementami mechanicznymi. Wszystko w celu uzyskania perfekcyjnego cięcia trawy.

Linia modelowa

solo by AL-KO
Ta kosiarka do trawy solo by AL-KO wyznacza skalę w dziedzinie wydajności i konstrukcji. Ta kosiarka prezentuje się jako wydajna i cicha: w obudowie ze stali z ergonomicznie ukształtowanym pałąkiem do kierowania, który ułatwia wygodną pracę bez zmęczenia i z wyłącznikiem bezpieczeństwa. Dzięki luźnym kołom bieżnym XL-/XXL z tworzywa, kosiarka daje sie swobodnie prowadzić nawet na nierównym terenie. Kosiarkę, tak jak wszystkie produkty solo by AL-KO dostarczą i przygotują do eksploatacji branżowi eksperci za pośrednictwem serwisu transportowego Premium.

Comfort
Lekka i poręczna kosiarka elektryczna, idealna do większych przestrzeni trawiastych, do 600 m2 . Dzięki dużemu koszowi na trawę koszenie staje się przyjemnością. Przy pomocy inteligentnych funkcji, jak np. centralna regulacja wysokości koszenia, można szybko i łatwo nastawiać wysokość cięcia trawy. Oszczędność czasu i siły.

Classic
Waga lekka wśród elektrycznych kosiarek do trawy. Dzięki uchwytowi można ją łatwo przenosić i chować. Dostosowana do swego przeznaczenia w małych ogrodach. Kształty kosiarki tak dobraliśmy, abyś mógł bez kłopotu kosić wzdłuż murów i ścian domu.

*tekst dzięki uprzejmości www.al-ko.com/pl