Traktory ogrodowe AL-KO do koszenia trawy – jakość, która przekonuje*

Dzięki traktorowi do koszenia trawy solo by AL-KO doznasz niezapomnianych emocji. Poczujesz komfort, moc i bezpieczeństwo. Cechą szczególną naszych traktorów jest niezwykle mocna rama która jest sercem całej maszyny. Zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu nie ma sobie równych. Silniki jedno i dwu -cylindrowe, wytrzymałe agregaty koszące o szerokości koszenia od 72 do 125 cm umożliwiają dopasowanie sprzętu do indywidualnych wymagań użytkownika. Zobaczysz jak przyjemnie jest usiąść za sterami traktora AL.-KO. Ogromna przestrzeń na nogi, doskonała widoczność, wykonanie jak w samochodach wyższej klasy, parametry które zawstydzają konkurentów – to właśnie cechy traktorów AL-KO.

Zalety

Podobnie jak samochód klasy premium, traktory do koszenia trawy AL-KO to najwyższy komfort i jakość. Również w trudnym terenie traktory AL-KO zapewniają najwyższy komfort jazdy

Szeroka gama modeli pozwala na wybór modelu dopasowanego do potrzeb. Szerokość koszenia od 72 cm aż do 125 cm, jedno- lub dwucylindrowy silniki i najróżniejsze warianty wyposażenia.

  • Silniki jedno i dwu cylindrowe o dużej mocy
  • Duży kosz na trawę – łatwe opróżnianie z akustyczną sygnalizacją napełnienia i opcjonalnym elektrycznym opróżnianiem
  • Płaska podłoga – duża przestrzeń na nogi operatora
  • Szerokie, duże koła dla najlepszej ochrony trawnika
  • Wlew paliwa na zewnątrz, zapobiega rozlaniu paliwa na gorący silnik
  • Ergonomicznie umieszczone dwa osobne pedały jazdy w przód i wstecz.

Kosiarka traktorek do koszenia trawy AL.-KO – czysta przyjemność jazdy Wsiadasz, przekręcasz kluczyk i jedziesz, jaka przyjemność! Płaska podłoga zapewniająca swobodę dla nóg operatora, regulowany kubełkowy fotel i łatwo dostępne elementy obsługi sprawią iż koszenie będzie czystą przyjemnością. Do zalet naszych traktorów zalicza się zwłaszcza przestrzenna profesjonalna rama zapewniająca najwyższą sztywność i najlepsze parametry jazdy. Dzięki niej jedziesz zawsze bezpiecznie i wygodnie nawet w trudnym terenie. Nisko położony punkt ciężkości minimalizuje ryzyko przewrócenia się traktorka ogrodowego i pozwala na koszenie nawet na stromych zboczach.

Bardzo szerokie opony oraz jedno- lub dwucylindrowy silniki zapewniają odpowiednią moc i prędkość jazdy – jedną z najwyższych na rynku. Niezależnie czy wybierzesz model podstawowy, czy naszpikowany najnowszą techniką z silnikiem o dużej mocy pod maską: po prostu zamów swój wymarzony model w AL-KO a fachowiec dostarczy go do twojego ogrodu w stanie gotowym do użycia. Możesz być pewny pierwszorzędnego serwisu i gwarancji według sprawdzonego standardu AL-KO.

* tekst dzięki uprzejmości www.al-ko.com/pl